کيفيت محصول کيفيت محصول
در راستای تلاش های فراگیر در جهت رشد و توسعه همه جانبه مجموعه آتربان، دستیابی به محصولی...
More detail
رادياتور حوله اي رادياتور حوله اي
یکی دیگر از محصولات شرکت تولیدی آتربان رادیاتورهای حوله ای آتربان می باشد که بدلیل...
More detail

شرکت آتربان پس از سالها تجربه موفق در زمینه ساخت تجهیزات و ماشین آلات پیچیده و تخصصی برای شرکت های تابعه وزارتخانه نیرو و نفت و همچنین  ساخت رادیاتورهای صنعتی گوناگون در طی سالها  نهایتا در سال 1381 خط تولید رادیاتور های پانل خانگی آتربان  را راه اندازی نمود و از آن تاریخ ببعد منحصرا در این زمینه بصورت تخصصی به ارائه تولیدات پرداخته است.

در تمامی این سالها مجموعه تولیدی آتربان در زمینه  ساخت و عرضه رادیاتورهای خانگی بصورت  مداوم فعالیت  نموده و همواره تلاشها نموده است تا سطح فعالیتهای خود در هرکلیه بخشها ی تولید و عرضه رادیاتور بطور متناوب و مستمر ارتقاء دهد. 

این تلاشهای همه جانبه در کل مجموعه باعث شده است تا شاهد پیشرفت و ارتقاء سطح محصولات این شرکت چه  ازنظر تنوع و تعداد و چه از نظر کیفی باشیم که گواهینامه ها و تاییدیه های کیفی و فنی  موید خوبی بر اثبات این ادعا می باشد.

در نتیجه در طی این سالها نام آتربان بعنوان یکی از شرکت های صاحب نام در صنعت تولید و عرضه رادیاتور پانل در سطح کشور مطرح شده است و این نام درواقع یکی از بانیان گسترش فرهنگ استفاده از نسل جدید رادیاتورهای پانلی در کشور ایران می باشد.

خوش آمديد

شرکت در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی ماشین آلات مختلف صنعتی و با حضور متخصصین و کارشناسان زبده در تولید و عرضه رادیاتورهای فولادی، محصولات خود را با تنوع بینظیری در سطح کشور ارائه نماید.

Read more

 
 

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده