کيفيت محصول کيفيت محصول
در راستای تلاش های فراگیر در جهت رشد و توسعه همه جانبه مجموعه آتربان، دستیابی به محصولی...
More detail
رادياتور حوله اي رادياتور حوله اي
یکی دیگر از محصولات شرکت تولیدی آتربان رادیاتورهای حوله ای آتربان می باشد که بدلیل...
More detail


در راستای تلاش های فراگیر در جهت رشد و توسعه همه جانبه مجموعه آتربان، دستیابی به محصولی که کیفیت آن هموراه و بصورت مستمر ارتقاء یابد از مهمترین دغدغه ها و از خط مشی های  بنیادین مجموعه محسوب می گردد.

نگرش مدیریت مجموعه به مقوله کیفیت و نیز تعهد بر ارتقاء آن در طی این سالها بگونه ای بوده است که  موجب شده، مساله کیفیت بگونه ای در تمامی ارکان مجموعه  نهادینه شود و در برخورد به کلیه موارد اعم از جزیی و کلی این دیدگاه  توسط کلیه واحدها رعایت گردد است تا محصول نهایی و خدمات پس از فروش تامین کننده آسایش و آرامش مشتریان این شرکت گردد.

عینیت این مهم را می توان در خط مشی کیفیت(Link) شرکت و شعارهای تبلیغاتی مجموعه مشاهده نمود. التزام عملی به این اصل نیز در رشد و ارتقاءکیفیت سطح محصولات در طی این سالها، ارائه خدمات پس از فروش کم نظیر و گارانتی جامع هفت ساله این شرکت برای کلیه محصولات خود می باشد.

همچنین تلاش درجهت ارتقاء و انطباق محصولات با استانداردهای روز تولید رادیاتور و نیز اخذ گواهینامه ها و مدارک کیفی و مهندسی  تایید دیگری بر رعایت اصل کیفیت و حقوق مشتری می باشد.

float: right; border: 0; margin-left: 7px; margin-right: 7px;

خوش آمديد

شرکت در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی ماشین آلات مختلف صنعتی و با حضور متخصصین و کارشناسان زبده در تولید و عرضه رادیاتورهای فولادی، محصولات خود را با تنوع بینظیری در سطح کشور ارائه نماید.

Read more