در سایه تجربه طولانی و دستاوردهای عظیم شرکت در زمینه طراحی، ساخت و راه اندازی ماشین آلات مختلف صنعتی و با  حضور متخصصین و کارشناسان زبده در تولید و عرضه رادیاتورهای فولادی، این واحد تولیدی قادر شده است تا محصولات خود را با تنوع بینظیری در سطح کشور ارائه نماید. این تنوع و تعدد محصول از دیدگاههای زیر قابل تامل می باشد:

•طرح و شکل کلی: علاوه بر شکل عمومی رادیاتورهای پانلی که بصورت راه راه می باشد این شرکت توانسته است تا طرح ویژه ای را که به طرح مشبک معروف می باشد در رده محصولات و بنام خود ثبت نماید تا به مشتریان خود قدرت انتخاب بیشتری در طراحی و آرایش دکوراسیون محیط خود ارائه دهد.

•عرض رادیاتور: این شرکت قادر می باشد تا هردو طرح( مشبک و راه راه) رادیاتور خودرا دو عرض مختلف ارائه نماید:

oعرض 65 میلیمتر: آتربان با ارائه محصول خود با عرض کمتر به مشتریان خود  قدرت این انتخاب را داده است تا  با حفظ میزان گرمادهی رادیاتور در استفاده از فضای مفید اتاق صرفه جویی نمایند. 

oعرض 100 میلی متر: همچنین امکان دریافت محصولات آتربان در این عرض معمول برای رادیاتور پانل وجود دارد.

•سایز رادیاتور: مجموعه تولیدی آتربان بواسطه مجموعه ماشین آلات توانمند خود قدرت تولید رادیاتورهای از سایز 20 تا 160 سانتی متر را بطور معمول دارا می باشد.

•رادیاتورهای خاص: در سایه توانایی های منحصربفرد در این مجموعه تولیدی، آتربان دارای این توانایی می باشد تا سفارش های ویژه مشتریان را برای تولید رادیاتورهای خاص آنها را پس از بررسی و تایید، ارائه نماید.

•سفارش های عمده: این مجموعه همچنین توانایی تولید سفارشات عمده و ویژه متقاضیان را بر حسب درخواست و بر طبق سفارش آنها انجامو طبق برنامه ریزی تحویل نماید.

همچنین در رزومه این شرکت توانایی رادیاتورهای حوله خشک کن  وجود دارد که در بخش محصولات شرکت (Link) قابل مشاهده است.

در راستای تلاش های فراگیر در جهت رشد و توسعه همه جانبه مجموعه آتربان، دستیابی به محصولی که کیفیت آن هموراه و بصورت مستمر ارتقاء یابد از مهمترین دغدغه ها و از خط مشی های  بنیادین مجموعه محسوب می گردد.

نگرش مدیریت مجموعه به مقوله کیفیت و نیز تعهد بر ارتقاء آن در طی این سالها بگونه ای بوده است که  موجب شده، مساله کیفیت بگونه ای در تمامی ارکان مجموعه  نهادینه شود و در برخورد به کلیه موارد اعم از جزیی و کلی این دیدگاه  توسط کلیه واحدها رعایت گردد است تا محصول نهایی و خدمات پس از فروش تامین کننده آسایش و آرامش مشتریان این شرکت گردد.

عینیت این مهم را می توان در خط مشی کیفیت(Link) شرکت و شعارهای تبلیغاتی مجموعه مشاهده نمود. التزام عملی به این اصل نیز در رشد و ارتقاءکیفیت سطح محصولات در طی این سالها، ارائه خدمات پس از فروش کم نظیر و گارانتی جامع هفت ساله این شرکت برای کلیه محصولات خود می باشد.

همچنین تلاش درجهت ارتقاء و انطباق محصولات با استانداردهای روز تولید رادیاتور و نیز اخذ گواهینامه ها و مدارک کیفی و مهندسی  تایید دیگری بر رعایت اصل کیفیت و حقوق مشتری می باشد.

float: right; border: 0; margin-left: 7px; margin-right: 7px;

شرکت آتربان پس از سالها تجربه موفق در زمینه ساخت تجهیزات و ماشین آلات پیچیده و تخصصی برای شرکت های تابعه وزارتخانه نیرو و نفت و همچنین  ساخت رادیاتورهای صنعتی گوناگون در طی سالها  نهایتا در سال 1381 خط تولید رادیاتور های پانل خانگی آتربان  را راه اندازی نمود و از آن تاریخ ببعد منحصرا در این زمینه بصورت تخصصی به ارائه تولیدات پرداخته است.

ديگر محصولات